Sushmita Sen

Sushmita Shubeer Sen

8,3
242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sushmita Sen

Aishwarya Rai w bodajże 1994 roku została wicemiss Indii, gdyż tytuł miss zdobyła Sushmita.

Kogo bardziej wolicie??

Ja tam wolę Ash... Ładniejsza moim zdaniem i ślicznie tańczy.

Kinomaniaczka_

Dla mnie zdecydowanie Ash, jest piękniejsza, a jej taniec jest po prostu cudowny. Za Sushmitą nie przepadam, chociaż w MHN mi się nawet podobała.

Smoothi

W "Main Hoon Na" jest świetna. Wolę ja od Ash. Ash nie ma talentu, i jest zbyt sztuczna. Denerwują mnie jej miny. I za dużo gra ze swoim mężem...

Kinomaniaczka_

Ja za to uwielbiam miny Ash są cudne .. Ja tak nie umiem :( . Sushmite również lubię ale Aishwarya ma to coś w sobie ...;)

Kinomaniaczka_

Aishwarya Rai zdecydowanie.

użytkownik usunięty
kajolisrk

Ogółem lubię calutki Bollywood i obie panie.Akurat z tego gatunku filmowego(bo to już chyba jest gatunek :)) nie lubię wybierać aktorów,bo wszyscy są świetni,pięknie grają,tańczą i śpiewają.Taki już chyba ich naród.Ale gdyby wybierać(nie z wyglądu)to raczej Aishwarya.Bardzo fajnie gra,tylko czasem robi dziwne miny i troszkę mnie drażni:)

Kinomaniaczka_

lubię obie, chociaż bardziej jednak Aish, a jeśli chodzi o wygląd to Aishwarya jest ładniejsza to ona powinna być miss, a Sushmita vice

kinga_13_mili

OBIE SĄ ŚREDNIE ( ASH I SUSMITA). DLA MNIE NAJŁADNIEJSZE SĄ KAJOL , JUHI CHAWLA , DIVYA BHARATI , .ANI ASH ANI SUSMITA NIEPOWINNY DOSTAĆ ŻADNEJ NAGRODY .( ZA WYGLĄD) .NIWARZNE W JAKIM KRAJU ALE WSZEDZIE DZIEWCZYNY KTÓRE DOSTAŁY NAGRODY MISS SĄ BRZYDKIE ALBO PRZECIĘTNE( ŚREDNIE) OCZYWIŚCIE ŻE JEST PARE WYJĄTKÓW NIEKTURE DZIEWCZYNY ZASŁUGIWAŁY NA NAGRODE I JĄ OTRZYMAŁY JAK NP;( JUHI CHAWLA). NIESTETY PRAKTYCZNIE TE NAJŁADNIEJSZE DZIEWCZYNY ODPADAJĄ Z KONKURSU ( NIEWYGRAJĄ) A TE NAJGORSZE WYGRYWAJĄ...POZDRO...RANI---

rani_167

Aktorki, ktore wymienilas moze sa ladne, ale grube ;)

harajuku_girl

mi to nie przeszkadza ;)

rani_167

nie rozumiem za grube??? ... to mają być jak patyki jakieś chore anorektyczki.kajol nieprzeszkadzało by nawet gdyby przytyła kilka kilo , juhi też by nieprzeszkadzało gdyby przytyła.np modelki po prostu wieszaki chude ,mają pieniądze ale wyniszczają swoje zdrowie ciesze się że kajol i juhi nie są takie głupie i nieotchudzają się przesadnie jak modelki czy niektóre amerykańskie aktorki.divyę bharati widziałam w 2 filmach bardzo ładna i jest dobra z wagi chociaż jak mówiłam u kajol i juhi ,divyi też by niprzeszkadzało kilka kilo niestety ona już nie żyje więc ani nie schudnie ani nie przytyję.nie lubie przesadnego odchudzania ja np nigdy się nie odchudzałam i nie zamierzam .ale karzdy ma swoje zdanie.pzdr.wszystkich

harajuku_girl

Chyba nigdy nie widziałaś grubej osoby :)

rani_167

I właściwie Divya Bharati nie żyje.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Tak właściwie to Aishwarya Rai w 1994 roku została Miss świata powinnaś dokładniej czytać informacje a Sumita nie wiem kiedy została Miss.

Właśnie Miss Indii została Sushmita, a wicemiss Aishwarya.

Sushmita została potem Miss Universe.
Aishwarya Miss World.

Czytam dokładnie.

Kinomaniaczka_

Sushmita-jest bardzo ładna;))dobrze gra w filmach:)) świetnie tańczy:)) napewno jest lepsza aktorka niz Aishwarya0ona mi się wogóle nie podoba:)) ale u mnie i tak na pierwszym miejscy jest kajol potem Rani ,deepika,pryanka,sushmita

Kinomaniaczka_

co to za pytanie, pewnie że Ash ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones