Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Nie brałem się za bollywood nigdy bo to nie moje klimaty, zawsze jednak rzucało mi się w oczy
zachwyty nad Sha Rukh Hanem, no i obejrzałem film "Nigdy nie mów żegnaj" w tym gościu nie ma
nic rewelacyjnego, ani to to przystojne, ani szczególnie jakoś nie utalentowane, już lepiej się
prezentowali ojciec i syn Bachchan. A jeśli chodzi o sam film i aktorki które tam grały to ładniejsza
jest Preity Zinta, taka trochę podobna do Monici Bellucci.

Mateo_SF

Niby jak chcesz ocenić aktora obiektywnie po obejrzeniu jednego filmu z jego udziałem?
Chyba naturalne jest, że zawsze najbardziej lubi się w filmie postacie, które są pozytywne i zabawne, dlatego polubiłeś Bachchanów.
Natomiast SRK miał grać zimnego i zgorzkniałego przez wypadek, który go spotkał, więc nie był tu pozytywną postacią jak Bachchanowie.
Obejrzyj sobie jeszcze 'Gdyby jutra nie było' to zobaczysz jak naprawdę potrafi grać... Potrafi grać i zabawnego i cierpiącego tak samo jak zgorzkniałego i wrednego.
A jeśli nie 'Gdyby jutra nie było' to obejrzyj 'Nazywam się Khan', a zobaczysz co to prawdziwe aktorstwo... Potrafi grać tak, że łatwo uwierzyć, że naprawdę jest chory...
Może jeśli obejrzysz coś jeszcze to zrozumiesz te nasze zachwyty, które są uzasadnione w 100%.

Lenkaaa_93

SZUKAM FILMU !!!!!!!!!!!!!!! znacie ?
fabuła : ona zakochuje się w bogatym , on ma firme po ojcu. ona zachodzi w ciążę, on nasyła na nią ludzi,zabierają ją w miejsce, gdzie budzi się po zabiegu...... ona pragnie zemsty. poznaje ekskluzywną prostytutkę, która uczy ją sztuczek i uwodzenia. Ona wraca ,mści się i wykorzystuje techniki.....żeby udowodnić jemu swoją wartość i kobiecość. Rany, nie pamiętam tytułu, imion......tylko fabułę. Pewnie znacie ten film. Proszę o tytuł :))

nathalie.de

Niestety nie znam ;C
Z tego co piszesz wnioskuję, że jest bardzo ciekawy, jak dowiesz się co to za film dasz znać? Byłabym wdzięczna ;]

Lenkaaa_93

kiedyś obejrzałam przez przypadek, nie potrafię sobie przypomnieć tytułu.... film fajny. dam znać :)

nathalie.de

Grom z jasnego nieba !!!!!!!!!!!!!! MAM !!!!! Mam !!!!!

http://www.filmweb.pl/film/Hate+Story-2012-645842

ogólna fabuła jest inna.....hahahaaa, ale właśnie ten wątek !!!!! Polecam ten film.
Nie przepadam za tym gatunkiem, ale ten lubię :)
jest na zalukaj.

Mateo_SF

To obejrzyj 'Nazywam się Khan'. Dla mnie w tym filmie jest rewelacyjny tak samo jak film ;)

Mateo_SF

Masz racje że słaby z niego aktor ja teź nie rozumiem tych zachwytów nad nim oceniam go na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones