PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388553}

Podróż poślubna

Honeymoon Travels Pvt Ltd.
6,7 611
ocen
6,7 10 1 611
Podróż poślubna
powrót do forum filmu Podróż poślubna

Bardzo fajny film,wesoły,zaskakujący,ciekawy z "elementami fantasy"-nieźle się bawiłam na tym filmie-pokazuje różne pary,ich potrzeby i sposób na życie;)Bardzo mi sie podobał;)

tramposh

Jeszcze nie oglądałem ale już niedługo bo 2 lipca będzie w kioskach z gazetą "Tina".

ocenił(a) film na 7
Speedy_8

mi sie podobał ...myślałam ze to będzie kolejna durna komedia a to ciekawy film o związkach ...mam pewne ale oczywiście ale i tak sie pozytywnie zaskoczyłam . w sumie watek s-f był zupełnie zbędny ale cóż :P

Bene

Ten wątek science fiction był beznadziejny, jak na mój gust. Niektórych rzeczy nie powinno się ze sobą łączyć. Ale ogólnie film całkiem fajny :)

ocenił(a) film na 9
tramposh

Właśnie skończyłam oglądać i jestem mile zaskoczona :) Przy tym filmie można sie zastanowić nad swoim związkiem :D

Choć jedno mnie nie zaskoczyło - wątek z nieszczęśliwą mężatką i motocyklistą :P Ale taki już urok indyjskich filmów, są przewidywalne ale nie tracą przy tym swojego uroku.

ocenił(a) film na 10
tramposh

Zgadzam się!
Niezły, lekki film, w sam raz na niedzielne popołudnie.
Niezła gra aktorów. Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
tramposh

Bardzo fajny film, polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones