PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385427}

Poślubiona

Vivah
7,5 1 717
ocen
7,5 10 1 1717
Poślubiona
powrót do forum filmu Poślubiona

Podobne filmy

ocenił(a) film na 9

Zna ktoś filmy bolly o podobnej tematyce? Oprócz filmów z SRK, bo widziałm wszystkie :P

SonneSRK

Ja osobiście mogę polecić Ci wszystko z Shahidem. ;) Duety z Kareeną ("Jab We Met", "Chup Chup Ke", "Milenge Milenge"; "36 China Town" ma zagadkę kryminalną, a "Fida" bardzo przypomina momentami "Darr" oraz "Anjaam" razem wzięte, co nie oznacza, że to jest na minus, wręcz przeciwnie. Shahid, który jest znany z innych ról jest prawie, jak Rahul z "Darr"), czy Amritą (poza "Shikhar").

Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 9
julCia69

Dzięki, ale nie przepadam za Kareeną ;) chodzi mi bardziej o historię, a nie o aktora ;)

SonneSRK

Shahid ma tematycznie podobne filmy do SRK. A Kareena w "Fidzie" się spisała. W takich rolach ją lubię, chociaż w "Chup Chup Ke", jako niemowa była fenomenalna. :D

ocenił(a) film na 9
julCia69

Ale mi chodzi o film podobny do Vivah ;) A w Kareenie denerwuje mnie jej mimika i ogólnie nie uważam jej za jakąś wybitną aktorkę, więc podziękuję :)

ocenił(a) film na 10
SonneSRK

Ja polecam: Ek Vivaah Aisa Bhi, Khamoshi: The Musical, Pournami, Tere Mere Phere, Woh Lamhe(Smak miłości).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones