PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143923}

Jestem przy tobie

Main Hoon Na
7,6 9 326
ocen
7,6 10 1 9326
Jestem przy tobie
powrót do forum filmu Jestem przy tobie

Wybitne uzdolnienia

ocenił(a) film na 6

Major Ram umie latać. Raghavan idzie szybciej niż major Ram biegnie. Naprawdę, wybitnie uzdolnieni. Ojciec Rama dostaje kulę prosto w serce po czym żyje, mówi i ma się całkiem nieźle aż do szpitala, gdzie dostaje podwójne łóżko które okazuje się dla niego zabójcze. No cóż, szkoda.

ocenił(a) film na 9
sopel_b

haha:D świetnie napisane:D ale jak mnie ekstra i właśnie dlatego,że taki dziwny;) hybryda różnych gatunków mająca przy tym swój własny, niepowtarzalny urok, przewidywalna i zaskakująca jednocześnie - tylko w muzyce za dużo instrumentów dętych;) no i Sharukh Khan ze swoją urodą;) może to anioł stróż pomógł mu tak latać?:D

użytkownik usunięty
oldschool_punk00

Przecież to ma być raczej komedia... ludzie, a wy się czepiacie...

ocenił(a) film na 10
sopel_b

ee tam w filmach bolly takie sceny to normalka :D
ale w tym filmie ja również wyjątkowo zwróciłam na to uwagę :D
ale to tylko dodaje tym filmom specyficznego uroku :))

użytkownik usunięty
apena

Ten film wg mnie jest wyjątkowy... mówcie, co chcecie, ale choćby nawiązania do innych filmów są boskie :D

ocenił(a) film na 9

no pewnie, akurat jeden z moich ulubionych;) i to nie było czepianie się, tylko humor, którego nikt nie rozumie, haha:P mnie ten film zaskoczył, bo nie czytałam jego recenzji przed obejżeniem i spodziewałam się jakiegoś namiętnego romansu na wstępie, a zaskoczyła mnie szybka akcja i świetna muzyka. ale jeśli chodzi o latanie, to SRK lepiej robi to jako aktor grający superbohatera w OSO;)) po prostu full wypas

ocenił(a) film na 10
oldschool_punk00

haha no dokładnie w OSO wymiata :DD i jeszcze ten tekst który powtarzał za każdym razem gdy wznosił się do góry po tą panienkę i razem z nią opadał :D

ocenił(a) film na 9
apena

chodzi o "uri baba"?xD haha:P ale ja najbardziej lubię jego narzekanie na gatki na kostiumie;))

użytkownik usunięty
oldschool_punk00

No i hasło "Nie czuje się jak supermen tylko debilmen " BOskiexD

ocenił(a) film na 9
sopel_b

no jasne:D haha, i wiecie co Wam powiem? URI BABA!:P

ocenił(a) film na 10
oldschool_punk00

O no właśnie chodziło mi o URI BABA xD nie mogłam sobie w ogóle przypomnieć jak to brzmiało :D
debilman hah to było świetne :D
kurcze, przy wątku o filmie "main hoon na" my rozmawiamy o OSO ale trudno... :))

ocenił(a) film na 9
apena

ah to nic:D co by tu więcej można było dodać o Main Hoon Na?;> chyba tylko... ten, no.. uri baba, haha:D

oldschool_punk00

Tez mnie zadziwiła scena z tym strzałem w serce i długim lotem M. Rama, w dodatku podczas którego celnie do wszystkich strzelał :D Jednakże film mi się bardzo podobał!

Jak już jesteście w temacie OSO, to mi się najbardziej podobał ten tekst o debilmanie :D

ps. jestem tu całkiem nowa, więc witam wszystkich bolly-fanów:D

użytkownik usunięty
RJaane

Cała przyjemność po mojej stronie:)Miło Cię poznać:)

ocenił(a) film na 10

a no witam serdecznie w takim razie ;D ;)

ocenił(a) film na 9
apena

siema:D uuuuuuuuriiiiiii baaaaaaabaaaaaaa hihihi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones