PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143923}

Jestem przy tobie

Main Hoon Na
7,6 9 327
ocen
7,6 10 1 9327
Jestem przy tobie
powrót do forum filmu Jestem przy tobie

"Main Hoon Na" będzie można nabyć drogą kupna wraz z najnowszą "Panią domu" i w związku z tym nasuwa mi się takie zapytanie czy ten film jest mnie więcej na tym poziomie co "Kal Ho Naa Ho" i "Kabhie Khushi Kabhie Gham"? Bo gazeta kosztuje jakieś 6 złoty i nie wiem czy warto się wykosztować. ;-)

ocenił(a) film na 7
blumenkohl

Kosztuje 9.90 zł, ale warto. Oczywiście to zależy od tego jakie filmy lubisz, to ocena subiektywna. Ja jestem fanką wszystkich 3 filmów.

blumenkohl

zdecydowanie , na płycie jest pełna wersja , która w sklepie kosztuje 3 razy tyle. a film poprostu rewelacja. a jakie laseczki hehe no i oczywiscie bolywodzki elvis w roli głównej :)

użytkownik usunięty
blumenkohl

Zamierzam sobie dzisiaj kupić, ale nie wiem czy jeszcze gdzieś znajdę ...

ocenił(a) film na 9

ja sobie kupiłam :D 10 zł to przecież niezbyt wygórowana cena za film;) No ,Gdyby jutra...' to film jak dla mnie świetny i chyba długo nic go nie przebije [warto było kupić Panią domu:D] ale ,Jestem przy tobie' też mi się podobał:> Chyba najbardziej ta część która działa się w szkole:P A już te kwestie taneczne - bomba :D A już szczególnie przedostatnia piosenka na balu, nucę to bez przerwy :D No okładce pisze, że to bollywoodzki Matrix :D No przyznam te sceny jakby z Matrixa "wyjęte" wywoływały u mnie niepohamowany śmiech;) [Coś na zasadzie: ktoś do kogoś strzeli a tamten zanim upadnie zrobi w powietrzu jeszcze trzy przewroty, przeleci przy okazji przez dwie szyby, roztrzaskując je doszczętnie , a wszystko to jakby w zwolnionym tempie xD]

Seniorita_Paulita

Kupiłam, obejrzałam. Rzeczywiście niezłe. ;-) A te sceny jak z "Matrixa" też mnie rozwaliły! Trochę mi się też to skojarzyło z filmem "Desperado", gdzie Banderas jednym ruchem rozwala dwudziestu gości w barze. ;P

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
blumenkohl

Jakie jest opakowanie - koperta czy w takie zwykłe DVD? z góry dziękuje za odpowiedź

ocenił(a) film na 9
Marq

zwykłe dvd czyli pudełeczko:D

Seniorita_Paulita

I od razu ostrzegam, że na pudełeczku jest błąd. Pisze, że film trwa 101 minut, a tak naprawdę ciągnie się przez jakieś trzy godziny. ;-)

ocenił(a) film na 8
blumenkohl

Film świetny. A piosenkę gori gori zapadła mi w pamięci i cały czas ją nucę.

ocenił(a) film na 9
eros_2

,,Gori gori" rzeczywiście fajna:D
A na pudełku błąd jest nie tylko w czasie trwania ale i w języku - zamiast hindi napisali hiszpański o_O

Seniorita_Paulita

witam wszystkich! Ja tez zakupilam ten film.Bardzo fajny. A ta piosenka Gori Gori byla najfajniejsza...ciagle jej slucham.. xD
Troche bledow popelnili,ale to nic. Teraz powinni calyczas dawac w tej gazecie filmy z Bollywood.Mysle ze jest wiele fanow tego kina. xD
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
eros_2

Chyba wszystkim, którym spodobał się film "Gori, Gori" też się spodobało :D

blumenkohl

Podczas oglądania tak właśnie czułem że coś jest nie tak z czasem trwania tego filmu :)

blumenkohl

Film bardzo ciekawy, świetne jak zwykle sceny taneczne, no i wiadomo - Shahrukh Khan:))
Sceny 'matrixowe' może i zabawne, ale spora częśc zachodnich filmów akcji też taka jest, więc to żadna nowosć, jak mniemam;)

ocenił(a) film na 5
krikra_2

Świetny film,dawno się tak nie uśmiałam jak na tych niby scenach akcji;P fantastyczny

ocenił(a) film na 9
blumenkohl

!!!!!!
Dzisiaj też można w 'Pani Domu' kupić 'Main Hoon Na'!!! :) Jest też do wyboru 'Bride & Prejudice' albo 'Kal Ho Naa Ho':)

Eruaniel

oczywiscie, ze warto bo film fajny^^ zawsze myslalam, ze produkcje bollywood sa długie i nudne ;p ale ten film naparwde fajny ^.^ choc trwa az 3 h ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones